di-soric Flat Lying Lighting | Protected MB-NP-480-K
Mfr. Part #
MB-NP-480-K
Categories Flat Lying Lighting | Protected, Machine Lighting and Signal Lights, Sensors
The di-soric MB-NP-480-K is an MB-NP 480 mm Protected flat lying LED Machine Light with pigtail cable
In Stock: 0
Stock: 0 can ship immediately
Factory Lead-Time: Can Ship Immediately
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1+ | US$726.84 | US$726.84+ |
Unit Cost : US$
Extended Cost : US$726.84
Specifications
| Product Type | Sensors |
|---|---|
| Brand | di-soric |
| Family | Flat Lying Lighting | Protected |
| Part Number | MB-NP-480-K |
| Housing Size | 480 x 40 mm |
| Weight (g) | 400 |
| Connection | Cable 3 m | 3-pin |
| IP Rating | IP67 |
| Operating Temperature Range | 0 to +40 °C |
| Illumination Area | 440 x 30 mm |
| Luminous Flux (lm) | 2200 |
Data Sheet
Overview
- Full details coming soon
Certifications


