di-soric Flat Lying Lighting MB-N-251-K
Mfr. Part #
MB-N-251-K
Categories Flat Lying Lighting, Machine Lighting and Signal Lights, Sensors
The di-soric MB-N-251-K is an MB-N 251 mm flat lying LED Machine Light with pigtail cable
In Stock: 0
Stock: 0 can ship immediately
Factory Lead-Time: Please request a quotation
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1+ | US$0.00 | US$0.00+ |
Unit Cost : US$
Extended Cost : US$0
Specifications
| Product Type | Sensors |
|---|---|
| Brand | di-soric |
| Family | Flat Lying Lighting |
| Part Number | MB-N-251-K |
| Housing Size | 250 x 40 mm |
| Weight (g) | 200 |
| Connection | Cable 3 m | 3-pin |
| IP Rating | IP67 |
| Operating Temperature Range | 0 to +40 °C |
| Illumination Area | 220 x 30 mm |
| Luminous Flux (lm) | 1100 |
Data Sheet
Overview
- Full details coming soon
Certifications


